41. díl - Zdivočelá země IV.

41. díl - Zdivočelá země IV.

Poklad

V osmém díle jsme byli svědky, jak koně, které koupil předseda družstva Jerry, pomohli Antonínu Maděrovi dostat se zvolna z deprese. Saška byla přijata do Boru na sklářskou průmyslovku, což později povede povede k dramatickým zvratům.

Družstvo zvolna stoupá ke „slávě.“ Papalášům si výsledky prosperujhícího podniku rádi připíší na svůj účet. Eda bude chodit do knihovny tak dlouho, říká, dokud Ivanku nepřesvědčí o své stále trvající upřímné lásce. Harry neváhá, na Edu si počká a zbije ho, tedy chce ho zbít, ale dostane sám nesmlouvavý výprask.

V dalším díle, který shlédneme, je nám ho jistě líto, protože je hodně pomlácený. Ale všechno zlé je pro něco dobré: Jelena ho ošetřuje a nastěhuje se k němu, v družstvu bude zaměstnána jako účetní.Zdá se, že Bajčakova protekce pomohla a pro Hejla bude těžké družstvu škodit.

Ivance znova vstoupí do cesty Eda, tentokrát doslova. Hovoří o lásce, straší a vyhrožuje,pak zase nabízí ochranu celé rodiny. Ivanka je statečná. I když by ho nejspíš nejraději objala, neřekne ani slovo a naordinuje si zajímavý protilék. Do Lučin přijede návštěva ze Západního Německa a okolo Lučin se začnou splétat nebezpečné smyčky. Jako všade, kde jde o poklad.

Tento díl Zdivočelé země online ke shlédnutí

41. díl - Zdivočelá země IV.