25. díl - Zdivočelá země III.

25. díl - Zdivočelá země III.

Putnovi jde o život.

Posledně jsme byli svědky, jak na statek přišel nový člověk, Eda Hartman, synovec Maděrova spolumukla a mrtvého kamaráda Franty Hartmana. Mladý muž zachránil Ivanku před znásilněním ruskými vojáky, zůstane na statku pracovat jako brigádník a do Ivanky se zamiloval. Náklonost je obapolná. Jana, Jerryho manželka, emigrovala tajně s oběma holčičkami do Francie, Jerry je zoufalý a chápe odjezd jako zradu. Ani Kérly na tom není nejlíp: stanul před rozvodem, Putna vystoupil ze strany a je tísněn Ševčíkovou stupňující se agresí. A samozřejmě, proběhla úspěšná premiéra Braniborů.

A co čeká diváky v 5. díle? Je to část vyprávění, která dramatickými událostmi nešetří. Především v ní vrcholí kauza Ševčík, a to tak, že Putna vyvázne životem v poslední chvíli. Také Dan podstoupí nebezpečné dobrodružství a starost o něj vede k další výměně názorů mezi manžely Maděrovými.

Ilonce se zdá, že se Maděra věnuje jen svým koním a na rodinu mu nezbývá nejen čas, ale ani myšlenky. V Karlových Varech, na závodišti, je ale opravdu o co se strachovat, je otázka, jestli se z finančních důvodů podaří udržet koně v tréningu. A také si připomeneme, jaké to bylo, když jsme v roce 1969 zvítězili v hokeji nad Sovětským svazem 4:3. "Neměli tam tanky, dali jen tři branky," pravil dobový slogan.

Objev slevy na sedací soupravy na hezkynabytek.cz

Tento díl Zdivočelé země online ke shlédnutí